Hakkımızda

2006 yılında “ Metal Mutfak Eşyası “ üretimi ve pazarlaması hedefi ile faaliyete başlayan Messi Ev ve Mutfak Eşyaları San. Ve Dış Tic. Ltd.Şti. “ ardiva “ markası ile sektörün de lider,saygın ve güvenilir bir marka olarak yerini almıştır.

Fabrikamız “ ardiva “ markası ile gümüş, altın, bakır, krom, kalay, nikel ve her türlü değerli metallerle kaplamalı ev ve mutfak eşyası üretimi yapmaktadır.

2010 yılından beri “ ard “ markası ile Paslanma Çelik meyve, sebze, ekmek, et ve çok amaçlı kullanıma hitap eden bıçak üretimi tesisimiz faaliyet göstermektedir.

Piyasanın sayılı cam, seramik ve porselen firmalarına kendi ürünleri ile birlikte kullandıkları metal ( altın ve krom kaplamalı ) aparat ve parçalar üretmekteyiz.

Günlük yaklaşık 4000 parça üretim kapasitemiz ile kurulduğumuz günden bugüne yenilik ve kalite hedefi ile yol almaktayız.

Mevcut ürün koleksiyonumuzun yanı sıra sektörün diğer ünlü markalarına her türlü metal ürün tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

Şirket kurucularımızın 25 yıllık sektör tecrübesi ile müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın destekleri sayesinde dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz.

Müşterilerimize hizmet ve kaliteli ürünler sunmak gururumuz, güvenlerini devam ettirmek vazifemizdir.

''DALGIÇ GÜMÜŞ'', Messi Ev ve Mutfak Eşyaları San. Tic. Ltd. Şti 'nin tescilli markasıdır.